Piece wolnostojące Charnwood

Firma Charnwood rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku na wyspie Wight w południowej Anglii. Jest to firma rodzinna specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości, tradycyjnych jak i nowoczesnych, stalowych pieców wolnostojących oraz pieców z płaszczem wodnym.
Konstrukcja piecy Charnwood to połączenie sprawdzonych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoką wytrzymałość, estetyczny wygląd i doskonałe właściwości grzewcze. Wszystkie urządzenia Charnwood spełniają wymagania normy europejskiej EN 13240.

Piece opalane są głownie drewnem, ale przystosowane są również do spalania węgla. Wszystkie piece wyposażone został w system czystego spalania i w kurtynę powietrzną gwarantującą czystą szybę. Większość modeli posiada zimną rączkę drzwi, obsługiwany za pomocą pojedynczej dźwigni system regulacji przepływem powietrza Quattroflow® oraz obrotowy ruszt z popielnikiem. Piece dostępne są w ośmiu kolorach – standardowo w czarnym, ale również w zielonym, niebieskim, brązowym, metalicznym, srebrnym oraz w kolorze kości słoniowej.
Inwestycja w piece Charnwood to gwarancja jakości i satysfakcji na długie lata.

Comments are closed.