Hitze – wkłady powietrzne

Wkłady kominkowe marki HITZE produkowane są w całości przez doświadczonego polskiego producenta. Wykonane są z wysokiej jakości stali kotłowej przeznaczonej do pracy w podwyższonej temperaturze. Komora spalania wyłożona jest akumulacyjnym betonem ceramicznym z własnej odlewni okładzin ceramicznych. Charakteryzują się zróżnicowaną mocą grzewczą, niską emisją spalin oraz nowoczesnym designem.

Kominki marki HITZE posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne, bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką jakość.
Elementy wkładów produkowane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC, jak laser 2D, laser 3D, prasy krawędziowe. Zrobotyzowany proces spawania gwarantuje wysoką jakość i estetykę spoin.
Proces powstawania stalowych kominków marki Hitze można zobaczyć na filmie z produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi liniami kominków marki Hitze.

Wkłady kominkowe powietrzne Albero

Linia ALBERO wyróżnia się lekką i nowoczesną formą, która z pewnością doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną i użytkową. Jej nazwa wywodzi się od włoskiego słowa albero oznaczającego „drzewo”, które jest swoistym symbolem proekologicznej filozofii marki HITZE i głębokiego przekonania, że warto inwestować w systemy grzewcze, wykorzystujące przyjazne dla środowiska i nas samych odnawialne paliwa, takie jak drewno kominkowe.

czytaj więcej

Wkłady kominkowe powietrzne HST

Nowa linia wkładów powietrznych HST marki Hitze to kominki wyróżniające się niską emisja spalin, nowoczesnym designem i niewielką głębokością pozwalającą na dopasowanie do płytkiej zabudowy. Linia HST to paleta modeli różniących się mocą grzewczą i sposobem otwierania drzwi.

czytaj więcej

Wkłady kominkowe powietrzne ARDENTE

Wkłady kominkowe z linii ARDENTE produkowane w pięciu mocach grzewczych w wersji jedno (ARDENTE) i dwustronnej (ARDENTE DUO) umożliwiającej podziwianie płomieni z dwóch pomieszczeń równocześnie.

czytaj więcej

Wkłady kominkowe powietrzne Stma

Powietrzne wkłady kominkowe linii STMA marki Hitze to polskie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Doświadczenie producenta, nowoczesna technologia oraz duże możliwości pro­dukcyjne gwarantują precyzję wykonania każdego detalu.

czytaj więcej

Wkłady kominkowe powietrzne Trinity

TRINITY to pierwszy w ofercie Hitze kominek z trójstronną wizja ognia.

Wnętrze wyłożone ceramicznym wkładem z akubetu akumulującym ciepło w komorze spalania. W standardzie system czystej szyby, dwa deflektory, żeliwny czopuch, dopalacz spalin, uchylny podwójny żeliwny ruszt w stalowej ramce oraz trójstronna szyba podnoszona do góry.

czytaj więcej

Wkłady kominkowe powietrzne Cubo

Kasety kominkowe CUBO to specjalnie zaprojektowane paleniska, które można zainstalować w istniejących otwartych kominkach lub zamontować w nowo budowanych. Stosowanie kasety w paleniskach otwartych zabezpiecza pomieszczenie przed pożarem oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia.

czytaj więcej

Translate » Tłumaczenie