Schmid – wkłady wodne

„Rozpalamy właściwie ogień”- z takim motto produkuje technologia materiałów opałowych Schmidt wkłady grzewcze, wkłady kominkowe, kasety kominkowe do modernizacji otwartych kominków, drzwi, pieca i obszerne akcesoria. – made in Germany.
Jeśli potrzebują Państwo wkładu kominkowego, grzewczego albo kaset kominkowych, to najlepiej jest omówić to ze specjalistą w pobliżu. Budowniczy pieców kaflowych i ogrzewania powietrza doradzi Państwu kluczowe decyzje dotyczące funkcji systemu, wielkości i rodzaju ciepła, ogrzewania, akcesoriów, wyposażenia i naturalnie projekt.

Instalacje kominkowe przyniosą wiele widoku ognia, przytulności, ciepła i bezpieczeństwa w Twoim Domu. Specjalista w pobliżu zaprojektuje razem z Państwem instalacje pieca i komina, przy którym przez długi czas w życiu będą się Państwo mogli cieszyć. Jeśli planują Państwo rozpocząć, powinni Państwo ustalić, czy powinna być duża widoczność na ogień, więcej akumulatora cieplnego, otwartego ognia, albo podłączenia do systemu centralnego ogrzewania.

Przejdź na stronę

Translate » Tłumaczenie