Schmid – wkłady powietrzne

„Rozpalamy właściwie ogień”- z takim motto produkuje technologia materiałów opałowych Schmidt wkłady grzewcze, wkłady kominkowe, kasety kominkowe do modernizacji otwartych kominków, drzwi, pieca i obszerne akcesoria. – made in Germany.
Jeśli potrzebują Państwo wkładu kominkowego, grzewczego albo kaset kominkowych, to najlepiej jest omówić to ze specjalistą w pobliżu. Budowniczy pieców kaflowych i ogrzewania powietrza doradzi Państwu kluczowe decyzje dotyczące funkcji systemu, wielkości i rodzaju ciepła, ogrzewania, akcesoriów, wyposażenia i naturalnie projekt.

Instalacje kominkowe przyniosą wiele widoku ognia, przytulności, ciepła i bezpieczeństwa w Twoim Domu. Specjalista w pobliżu zaprojektuje razem z Państwem instalacje pieca i komina, przy którym przez długi czas w życiu będą się Państwo mogli cieszyć. Jeśli planują Państwo rozpocząć, powinni Państwo ustalić, czy powinna być duża widoczność na ogień, więcej akumulatora cieplnego, otwartego ognia, albo podłączenia do systemu centralnego ogrzewania.

Każdy wkład kominkowy jest - zarówno pod względem technologii i konstrukcji najwyższej jakości. Zoptymalizowane spalanie, proste i skuteczne. Wkład kominkowy sprawia, że każdy kominek ma unikalny wygląd. Istnieje tu wiele możliwości. Konstrukcja: fronty są indywidualnie wykonane. Na przykład, z drzwiami uchylnymi - W prawo lub w lewo - lub podnoszonymi do góry. W każdym przypadku, opcjonalnie z podwójną szybą.

Przejdź na stronę

Translate » Tłumaczenie